• Головна
  • Стрибуни у воду з Луганщини – кращі в Україні
14:11, 24 грудня 2017 р.

Стрибуни у воду з Луганщини – кращі в Україні

З 14 по 20 грудня у столиці відбувся Командний чемпіонат України зі стрибків у воду 2017.

У змаганнях взяли участь представники Луганнської області, які, за результатами всеукраїнської першості, вибороли не тільки низку медалей в особистій першості, а й завоювали золото у загальнокомандному заліку.

Так, змагання стартували запригами серед чоловіків та жінок в командних видах змагань на трамплині 3 метри та вишці 10 метрів, де луганчани Ілля Трушин/Софія Лискун (324,90) сали другими, а на третьому місці розташувались представники Київської та Луганської областей Артем Волковінский/Валерія Люлько з результатом 310,80 балів.

Продовжилась першість зі стрибків у воду змаганнями серед чоловіків на трампліні 1 м та серед жінок на вишці 10 метрів. Тут серед чоловіків не було рівних луганчанину Олегу Колодій (389,75), на другому місці розташувався ще один представник Луганської області — Олександр Горшковозов (365,95). Серед жінок на вишці кращою стали всі представниці Луганщини: Софія Лискун (310,55), друге місце посіла Валерія Люлько (287,00), на третьому місці розташувалась Віолета Сверчкова (205,35).

Кращою парою на трампліні 3 метри синхрон серед жінок стали представниці Запорізької та Луганської областей — Карина Єсаулова/Вікторія Яновська (231,09), третю сходинку посіли представниці Луганської та Харківської області — Марія Середа/Поліна Сініца (197,97).

Серед чоловіків на вишці 10 метрів кращою парою стали луганчани Антон Антонів/Олексій Середа (318,30), друге місце посіли представники Харківської та Луганської області Горенко Даніл/Телебзда Андрій (264,03).

Змагання серед жінок на трампліні 1 метр принесли золото нашій Анні Письменській (270.75). А  на трампліні 3 метри чоловіки кращим виявився наш Олександр Горшковозов (462.10), а другу сходинку посів його земляк Ілля Трушин (377.65).

Серед жінок у синхроних стрибках на вишці 10 метрів представниці Луганської області Валерія Люлько/Софія Лискун (295,80) завоювали золото змагань. Також чемпіонами серед чоловіків у синхроних стрибках на трампліні 3 метри стали наші хлопці Ілля Трушин/Никита Кривопишин (332,55).

Змагання серед жінок на трампліні 3 метри принесли бронзу спортсменці нашої області Вікторії Яновській (212,80), а серед чоловіків на вишці 10 метрів в індивідуалі не було рівних Олексію Середі (324,45). Ще один луганчанин Никита Кривопишин (314,40) піднявся на третю сходинку п’єдесталу.

Завершальними стали змагання серед чоловіків та жінок вишка 10 метрів. Тут золото виграли луганчани Аліна Бабаєва/Телебзда Андрій (217,23).

Крім цього, збірна Луганської області у загальнокомандному заліку посіла перше місце з результатом 2910 очок. Другими стали спортсмени з Харківщини (1360 очок), третіми – збірна Запорізької області (895 очок).

Щиро вітаємо наших стрибунів у воду та їх тренерів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію