Новини компаній
10:30, 27 травня 2017 р.

А що там у «Візіумі»?

Новини компаній

А у «Візіумі» все кипить. Нескінченна, як здавалося, епопея з ремонтами та переобладнанням будівель нових філіалів у Києві, Краматорську та Сєвєродонецьку змінилась восени метушнею презентацій та обживанням на нових місцях. За минулі зимові місяці, все якось влаштувалося та стало, нарешті, на звичну робочу колію. Колективи нових медичних центрів зпрацювалися, відчули впевненість. З`явилася домашня, родинна атмосфера, що відразу відчули на собі чисельні пацієнти. Здавалося б – живи собі у звичному, спокійному ритмі.

Але ні! Щось тягне вперед, змушує робити більше. Кілька днів тому, фахівці сєвєродонецького філіалу «Візіума» приймали участь у медичному десанті «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова» (ПДМШ) http://medbat.org.ua/?p=3424 , що висаджувався у м. Рубіжному. Допомагали Головному офтальмологу України - Оксані Вітовській проводити обстеження дітлахів у школах та дитячих садках. Але заспокоюватись зарано. Попереду ще не один такий десант. Є бажання допомогти якомога більшій кількості людей, самим відчути справжнє задоволення від своєї роботи. Тому у перших числах червня збираємось разом з ПДМШ до Кремінної, а згодом і до інших міст Луганщини.

А що там у «Візіумі»?, фото-1

Бажання допомогти, попередити, вилікувати з`явилося не випадково. Усі лікарі-офтальмологи сєвєродонецького «Візіума» переїхали з Луганська. Війна змусила їх покинути рідні домівки, звичне та рідне місто. Тут у Сєвєродонецьку, у «Візіумі», вони знайшли надійне місце, нових друзів, роботу за фахом, гідну зарплатню. Вони, як ніхто, розуміють справжню вартість допомоги та людської підтримки, бажають поділитись своїм досвідом з колегами, побачити результат своєї роботи.

А що там у «Візіумі»?, фото-2

За перші півроку роботи у Сєвєродонецьку «Центр відновлення зору «Візіум» прийняв близько 5000 пацієнтів, виконав кілька сотень хірургічних операцій (у тому числі й найскладніших- вітреоретинальних операцій на сітківці ока). Вперше в регіоні наші фахівці запровадили підбір та інсталяцію нічних контактних лінз “ Paragon ”(США), що дають змогу дітям та молоді, що мають проблеми з зором, відмовитись від окулярів та денних контактних лінз. Крім того, налагоджена плідна співпраця з Луганським державним медичним університетом, організована клінічна база кафедри офтальмології, розпочато навчання студентів. Попереду проведення семінарів з підвищення кваліфікації лікарів-офтальмологів та сімейних лікарів.

А що там у «Візіумі»?, фото-3

Тож, життя триває! Між іншим, така активна життєва позиція взагалі притаманна усім медичним центрам «Візіуму», де б вони не були розташовані. Сподіваємось, ви ще не раз про нас почуєте!

А якщо будемо вам необхідні – ми поруч!

Ваш «Візіум»

27/05/2017, Сєвєродонецьк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...