Як військові допомогають мешканцям Луганської області (ФОТО)

Вчора в Сєвєродонецькому кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція офіцера об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва Кулиненко Дмитра Олександровича. Темою заходу - «Роль та місце ЦВС в житті області».

На прес-конференції були розглянуті питання відкриття КПВВ (контрольних пунктів в’їзду-виїзду), організації розмінування лінії електропередач в сірій зоні, про порядок закриття КПВ в Луганській області та підтримання санепідеміологічної ситуації стосовно диких тварин.

Звітуючи про виконані роботи, Дмитро Олександрович доповів, що в районі м. Золоте було вичищено лісосмугу від мін, вирівняне дорожне покриття від блокпосту, розташованому біля заправки до 0 відмітки, тобто лінії розмежування. Також офіцер зауважив, що «КПВ у Золотому планується встигти відкрити до 12 лютого».

У Старобільському районі представниками цивільно-військового представництва роботу з розмінування ліній електропередач було проведено у 2-х напрямках: магістральна лінія електропередач поблизу н.п. Вуглегірськ – Михайлівка (працюють представники міноборони, державна служба з надзвичайних ситуацій, місцеві комунальні служби) та лінія п. Юбілейний (поблизу с. Тьохізбенка), (замінено 4 пошкоджені опори, проводиться пресування дротів, пошкоджених при обстрілах). «Крім того, хочу зазначити, що усі роботи проходять під пильним наглядом органів місцевих самоврядувань, представників міжнародних організацій, ОБСЄ та інших», - додав підполковник Кулиненко.

Як військові допомогають мешканцям Луганскої області (ФОТО) (фото) - фото 1
Як військові допомогають мешканцям Луганскої області (ФОТО) (фото) - фото 1

Також проводяться значні роботи що до оновлення водопостачання в районі Карбаніт (водо насосна станція), було вирито 120 метрів грунту і, відповідно, було замінено 120 метрів пошкоджених труб.

Що до підтримання санепідеміологічної ситуації, Дмитро Кулененко доповів, що: «Регулярно проводяться знешкодження диких тварин, відповідно до адміністративних заявок, представники центру приймають у цьому участь, щоб попередити браконьєрство. Відповідні звіти є на сайті цивільно-військового співробітництва».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
57 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии