• Головна
  • Під гаслом «В ім'я миру і праці» пройшов в цьому році фотоконкурс «Зі спортом на «ти!»
15:13, 21 грудня 2015 р.

Під гаслом «В ім'я миру і праці» пройшов в цьому році фотоконкурс «Зі спортом на «ти!»

 Він був організований профспілковим комітетом «Азота». Сорок дев'ять «азотовцев» представили на обговорення журі близько ста тридцяти знімків в шести номінаціях. Переможців та призерів конкурсу нагородили на черговому засіданні профспілкового комітету.

 Мабуть, найбільшої старанності, а часом – просто удачі, вимагають роботи, що брали участь в номінації «Азот» спортивний». Тут кращим кадром репортажної зйомки визнали фотографію під назвою «Міський екстрим» майстер з ремонту цеху зовнішнього водопостачання Сергія Сергійовича Полсакова, на якій герой зображення проробляє складний велотрюк. А спробуйте і ви зловити своїм об'єктивом подібний момент!

Друге місце посіла апаратник теплоутілізаціі цеху виробництва азотної кислоти Світлана Миколаївна Колчанова з роботою «Наїзниця», знятої, по всій видимості, в кінному клубі. Замкнув трійку призерів заступник начальника цеху ВнВ Андрій Юрійович Парамонов з його зимовими велопокатушками під назвою «Що мені сніг, що мені спека».

Серед портретів номінації «Наші рекордсмени» перемогла робота техніка-технолога цеху хімічної підготовки води Ольги Володимирівни Жихаревой «Наші нагороди і перемоги!» Друге місце в активі інженера-технолога цеху виробництва метанолу Ольги Дмитрівни Малинкіній і її «Нового покоління олімпійських чемпіонів». Третє – у начальника служби Центральної лабораторії Олександра Олександровича Грубника («Вождь племені Аси»).

Фотографія з ще одним каскадером, тепер вже на мотоциклі, стала кращою у номінації «Це було нещодавно» (у ній «азотовцы» поділилися архівними фотознімками з історії спортивного руху підприємства). Автор роботи «Ні, не позбудешся ти мене, я тримаюся міцно за тебе, за залізного коня» – слюсар Геннадій Ковальов. В трійку переможців включені фотознімки співробітника Центральної лабораторії Людмили Латыповой і слюсаря Олександра Челомбітько.

«Всією сім'єю на стадіон» – що може бути прекрасніше? А ось в фотосоревновании спортивних сімей перемогла апаратник Валентина Світлична з фото з сімейного альбому «Ми готові в турпохід!» Також в цій номінації відзначені інженер-технолог Ірина Касяненко з роботою «Молода спортивна сім'я», машиніст насосних установок цеху М-3 Володимир Неня зі своєю «Спортивної династією». Примітно, що на фото, наданих В. Касяненко і В. Неня, зображена «азотовская» сім'я Лушиных.

«Спортивні приколи» – це, свого роду, теж елемент випадку. Щасливим він став для лауреата – майстра ремонтно-механічного цеху Романа Кошового з його «Хокеєм у літній період» (1-е місце), слюсаря Вікторії Безгубенко (2-е місце за «Нас не догонят»), начальника відділення цеху М-3 Олександра Шумакова. Його знімок з футбольного матчу, під час якого «Змішалися в купу коні, люди...!», замкнув трійку призерів.

І, нарешті, в номінації «Роки спорту не завада» перемогу здобув начальник цеху складського господарства Костянтин Тютюнник, надав на конкурс фотографії занять на брусах, зроблених з різницею в кілька десятиліть. Друга сходинка залишилася за комірником ЦСХ Оксаною Декиной і фото «Набридло бути суддею, хочу бути учасником», третя – за економістом цеху виробництва азотної кислоти Світланою Краснобородько і роботою «Давно з ракеткою я дружу і відмінно виглядаю».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фотоконкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...