В Северодонецке состоялся семинар «Управление энергетикой города: использование системы энергетического мониторинга для корректировки Плана действий устойчивого энергетического развития»

Семінар пройшов у залі засідань Сєвєродонецької міської ради У ньому взяли участь представники бюджетної сфери міста

За останній рік Сєвєродонецьк домігся чималих результатів в плані впровадження енергозберігаючих технологій. На вулицях міста були встановлені нові енергозберігаючі лампи, у міських закладах – теплові лічильники. У майбутньому році планується оснащення такими лічильниками житлових будинків.

Важливим аспектом енергозбереження є виявлення проблемних зон, місць, де ресурси споживаються надмірно.
«У цьому році ми почали впровадження комп'ютерної програми моніторингу щоденного споживання електроенергії, яка називається «Енергобаланс», – розповів перший заступник міського голови Петро Чернышин. – Ця програма успішно працює вже в 15 містах України, і Сєвєродонецьк увійшов в їх число. Вона дозволяє автоматизувати процедуру подання та аналізу споживання енергоносіїв у всіх установах і на всіх об'єктах, які піддаються моніторингу. Основна мета цього заходу – проводити аналіз споживання енергоресурсів в реальному часі і використовувати цю інформацію для економії енергоносіїв. Це, в свою чергу, призведе до чималої скорочення коштів, які витрачаються на оплату енергоносіїв в нашому місті».

Виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталя Бойко підкреслила, що цей захід проводиться в рамках проекту «Енергоефективність у громадах» і зазначила, що Сєвєродонецьк успішно впроваджує нові європейські підходи до системи управління міста, розробивши План дій сталого енергетичного розвитку.
В ході семінару були підведені підсумки впровадження системи «Енергобаланс» в бюджетних установах міста, розглянуті й оцінені дані моніторингу. Працівники бюджетної сфери отримали ряд корисних рад по роботі з програмою.

энергоэффективность
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
8 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии