• Головна
  • Пользоваться услугами ЖКХ вас обучит Норвежский совет по правам беженцев
15:25, 17 грудня 2015 р.

Пользоваться услугами ЖКХ вас обучит Норвежский совет по правам беженцев

Відбулася презентація інформаційного буклету «Рекомендації з отримання субсидії на послуги ЖКГ», підготовленого представництвом Норвезького ради у справах біженців в Україні

Источник новости Северодонецка – северодонеций сайт ЛОО КИУ

«Зараз дуже гостро стоїть питання підвищення тарифів на комунальні послуги, що робить велика кількість громадян неспроможними їх оплачувати. Врахувавши цей факт, Норвезька рада у справах біженців прийшов до висновку про необхідність розробити рекомендації щодо оформлення субсидії на послуги житлово-комунального господарства», - зазначає автор брошури, координатор проекту з майновим, житловим та земельним питань Норвезького ради у справах біженців Наталя Димковская.

 У буклеті представлена актуальна інформація, яка необхідна для отримання субсидії на послуги житлово-комунального господарства, а саме: хто має право на призначення субсидії, як визначити розмір обов'язкового платежу, кому призначається субсидія, які документи потрібні для призначення житлової субсидії, як заповнити заяву на її отримання та на який строк вона призначена.

 «Сьогодні понад 137 000 жителів Луганської області оформляють субсидію на послуги житлово-комунального господарства. Таке продуктивне співробітництво з Норвезьким радою у справах біженців значно полегшує нашу роботу з клієнтами», - зазначила директор Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук.

 Підготовка інформаційно-правового матеріалу проходила в рамках тісної співпраці між Норвезькою радою у справах біженців та Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

 Важливо, що внутрішньо переміщені особи також мають право на оформлення субсидії. На це звернула увагу заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Ольга Лишик: «У цей складний час цінна не тільки гуманітарну, але й правова допомога. Ця брошура розрахована не тільки на категорії переселенців, але і на всі категорії населення».

 Буклет був створений в рамках програми «Інформування, консультування та правова допомога» Норвезького ради у справах біженців на трьох мовах (українською, російською та англійською) за фінансової підтримки Королівського Міністерства закордонних справ Норвегії.

 У заході взяли участь українські та міжнародні гуманітарні та неурядові організації, міжнародні організації.

 Контакти: Тетяна Степыкина,начальник відділу зв'язків громадськістю Норвезького ради у справах біженців.

 

Моб .: 068 289 8226

 

Емайл: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жкх
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...