• Головна
  • Северодонецкие бойцы гун-фу занялись изучением китайского языка
13:03, 15 грудня 2015 р.

Северодонецкие бойцы гун-фу занялись изучением китайского языка

Северодончан ожидает ещё один проект от клуба гун-фу «Дракон и Тигр» – приглашение в группу по изучению китайского языка. Подробнее о нем рассказывает руководитель школы Андрей Сербин.

Источник новости Северодонецка – сайт Северодонецк онлайн

– Найбільший успіх минулого року в тому, що ми живемо і працюємо. Як і рік тому, в школі 215 учнів. Дещо оновився якісний склад груп спортивної майстерності, вперше створена група спортивного вдосконалення. Втративши для організації дитячого оздоровлення літо-2014 і місце в Криму, нам вдалося відновити роботу табору в Полтавській області. На цей раз «тигренята» взяли під своє крило вихованців місцевих інтернату і спецшколи для важких підлітків. Вдома з допомогою батьків нам вдалося зібрати необхідну суму і вивезти найбільш підготовлених спортсменів на Чемпіонат світу в Португалії. Основними нашими героями, завоювавши по 2 золоті медалі світу, на цей раз стали Михайло Красюк і Артур Чернов. У залік клубу увійшли ще 2 золота вихованці нашої спортшколи Захара Лихины, який зараз живе і тренується в Чернігові.

Крім спорту і табори, найяскравішою подією року став проект старту китайської мови в Сєвєродонецьку.

Кілька років тому до роботи Школи проявив інтерес Інститут Конфуція, відкритий при Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2007 році. Китайською Народною Республікою в світі створена ціла мережа таких міжнародних культурно-освітніх центрів. Займаються вони поширенням китайської мови за кордоном і сприяють зростанню розуміння Китаю культури за межами цієї країни.

У 2013 році представники Інституту Конфуція разом зі знімальною групою центрального телебачення КНР побували у нас в гостях на святі Школи. Потім китайська громада Луганська вшановувала наших чемпіонів світу. А незабаром від імені уряду Китаю надійшло запрошення десяти кращим учням нашої команди погостювати на одному з південних островів цієї країни. Але з однією умовою – почати вивчати китайську мову.

За командою закріпили викладача Чень Ченьлина (тоді - докторант Луганського університету) і майже два роки ми старанно вчилися у нього через Інтернет. Спілкувалися, відпрацьовували вимову та інтонацію, виписували ієрогліфи, знайомилися з китайською культурою.

Коли почалася війна, наші китайські друзі виїхали з Луганська, та й багато спортсменів Школи опинилися в інших містах України та за її межами. Але, втрачати можливість брати уроки у носія мови з тим, щоб згодом скласти кваліфікаційний іспит, отримати сертифікат і мати право претендувати на стажування, навчання або роботу в Китаї, було б нерозумно. Сучасні засоби зв'язку дозволяють долати будь-які відстані.

Тепер двері нашого медіа-класу китайської мови відкриваються для дітей та молоді всього Сєвєродонецька. Ми запрошуємо вчити китайську мову разом з нами.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гун-фу #китай
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...