• Головна
  • Секретарем горсовета избран Игорь Бутков
21:23, 10 грудня 2015 р.

Секретарем горсовета избран Игорь Бутков

У Сєвєродонецьку на засіданні чергової сесії стався скандал: «Опозиційний блок» незаконно (так вирiшiв депутат Самарський) обрав секретаря міської ради. Ним став Ігор Бутков.

Источник новости Северодонецка – сайт Северодонецкие страсти

«За законом кандидатуру будь-якої посадової особи повинні обговорити в комісіях. Представники демократичних сил запропонували створити постійну комісію розглянути запропоновану кандидатуру Ігоря Буткова на посаду секретаря міської ради від «Опозиційного блоку», - розповів Сергій Самарський.
Але цю пропозицію було відхилено «Опозиційним блоком», який встиг отримати більшість, викупивши деяких депутатів від Демократичних сил.
«Опозиційний блок» викупив голоси депутатів від «Радикальної партії Олега Ляшка» - 1, «Наш край» - 4 депутата, «Батьківщина» - 1 і від «БПП «Солідарність» - 1. Ці люди поставили свої підписи за кандидатуру Ігоря Буткова», - прокоментував ситуацію на сьогоднішній сесії в Сєвєродонецькій міській раді Сергій Самарський.
Демократичні сили відмовилися брати участь в голосуванні. Тому з 36 депутатів, в голосуванні взяли участь 25 депутатів. За кандидатуру секретаря міської ради проголосували 23 депутати, 2 – проти.
Формування комісій також пройшло за бажанням «Опозиційного блоку». За словами Сергія Самарського, за законом депутата повинні взяти заяву, в якій депутат вказує в складі, який з комісій він хоче бути. Всі представники «Опозиційного блоку» увійшли до складу комісії з фінансів та з земельних питань, Демократичним силам залишилися комісія з етики та інші.
Сесія тривала практично до 20.00 вечора, хоча за регламентом депутати повинні працювати тільки до 18.00. Міський голова Валентин Казаков прийняв рішення оголосити перерву до 18 грудня. Очікується, що депутати оберуть заступників міського голови.
«Мер запропонував затвердити 5 заступників, а депутати від «Опозиційного блоку» запропонували 7 заступників. Планується, що два заступники очолять за два відділу, серед цих заступників зрадники Демократичних сил», - розповів депутат Сєверодонецької міської ради Сергій Самарський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#горсовет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...