• Головна
  • В Луганской области появился омбудсмен
19:33, 6 грудня 2015 р.

В Луганской области появился омбудсмен

Малий і середній бізнес в Луганській області знаходиться лише на початку свого шляху. Щоб захистити підприємців від різних утисків з боку державної влади в Луганській обласній державній адміністрації створили посаду бізнес-омбудсмен – повідомляють Фінанси. Нові установи представив громадськості керівник ЛОВДА Г. Тука.

 - Я знаю з розмов зі своїми друзями і колегами, з підприємцями з Луганська, які тут займаються середнім і малим бізнесом, що в основному страждають від двох речей. Це діяльність практично всіх органів влади, з одного боку, а з іншого – це корупція.

 Інститут бізнес-омбудсменів для України це нове явище, зараз перебуває на стадії становлення – зазначив новий чиновник Роман Косинський. Незважаючи на це, він чітко розуміє свою мету.

 Про цілі і діяльність внутрішнього аудиту сказав його начальник Андрій Леорда.

 -Ми узагальнюємо інформацію про всіх можливих організацій контролю з боку держави. Які є проблеми, що можна вирішити на рівні губернатора. Вирішити проблеми, які можуть виникнути в подальшому, тобто працюємо на попередження.

 Управління внутрішнього аудиту Луганської області буде працювати з об'єктами аудиту, з правоохоронними органами, з фінансової обласної державної інспекцією та засобами масової інформації.

 Створення нових напрямів у роботі ЛОВДА спрямована на прозорість діяльності органів місцевого самоврядування.

 Нагадаємо, Кабмін України подав свій законопроект нової податкової реформи. Хоча за останні роки Рада скасувала велика кількість дозволів та ліцензій для бізнесу, на практиці тиск з боку контролюючих органів практично не зменшилася. Хоча підприємці відзначають і поліпшення в деяких моментах, наприклад реєстрації ФОП і підприємства. Хоча наприклад, реєстрація ТОВ в Києві від buhuslugi або інших спеціалізованих компаній буде швидше. Адже на старті свого бізнесу не багато підприємці знають всі нюанси при створенні організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#омбудсмен
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...