Егерские бригады неэффективно отстреливают зараженных чумой и бешенством свиней (ВИДЕО)

Ситуація з африканською чумою свиней, несе не тільки загрозу свинарства як галузі сільського господарства, але й усій економіці України. Держава зазнає збитків у зв'язку з ліквідацією вогнищ чуми.

Основна економічна загроза - можлива заборона на експорт зерна з неблагополучних районів, а можливо, і з усієї території країни. У Луганській області хвороба являє небезпеку для 49 свиноферм, на яких міститься понад 37 тисяч свиней, а також приватним господарствам, де поголів'я близько 30 тисяч.

Крім африканської чуми, небезпека і вже безпосередньо населенню, представляють заражені вірусом сказу тварини. За заявами фахівців, кількість тварин, хворих смертельним для людини вірусом, в цьому році збільшилася в п'ять разів у порівнянні з попереднім.

Найефективніша міра в боротьбі зі скаженими тваринами – відстріл. Обласним управлінням лісового та мисливського господарства було створено 20 єгерських бригад, які і повинні були зайнятися зменшенням поголів'я диких і бездомних тварин, але складені графіки відстрілів керівництвом АТО ще не затверджені. У зв'язку з цим, боротьба з безпритульними тваринами відбувається не регулярно і не приносить позитивного ефекту.

отстрел свиней
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
11 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии