• Головна
  • На «Азоте» проходят практику 50 учащихся СХМТ
13:34, 27 листопада 2015 р.

На «Азоте» проходят практику 50 учащихся СХМТ

У ПРАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» проходять практику студенти 4-го курсу Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму (СХМТ). Це майбутні фахівці по контрольно-вимірювальним приладам і автоматиці, хіміки-органіки і неорганіки, електрики, механіки — всього близько 50 осіб

Источник новости Северодонецка – официальный сайт Северодонецка онлайн

«Відбір студентів для практики на нашому підприємстві виконується за рейтингом успішності, — каже Тетяна Лебедєва, начальник сектору по роботі з кадровим резервом Навчального центру Сєверодонецького «Азоту» OSTCHEM. — Крім того, ми надаємо можливість для проходження практики дітям працівників «Азоту», отримують знання у будь-якому навчальному закладі України».

Студенти знайомляться з виробництвом у багатьох підрозділах підприємства: у цехах органічного синтезу, мінеральних добрив, у відділі діагностики і контролю, в энергоцехах та ін.

«В технікумі ми даємо студентам теоретичну підготовку, а на практиці вони отримують можливість відчути себе справжніми фахівцями, — зазначає Ніна Євсюкова, викладач СХМТ, керівник практики у електриків. — Технікум дуже вдячний Сєверодонецькому «Азоту» OSTCHEM за таку можливість. Ми співпрацюємо з Навчальним центром, керівниками цехів, ділянок. Вони завжди знаходять порозуміння зі студентами, навчаючи їх основним навикам професії».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#азот
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...