• Главная
  • Вистави театру «Перетворення» відбулися на Луганщині
09:33, 27 ноября 2015 г.

Вистави театру «Перетворення» відбулися на Луганщині

Днями, у Сєвєродонецьку після закінчення проекту під назвою «Сучасний театр», відбулася прес-конференція акторів театру «Перетворення» на чолі з режисером Володимиром Завальнюком.

Театр Володимира Завальнюка, як явище, існує вже близько двадцяти років, а авторський театр «Перетворення» є основним творчим підрозділом громадської організації «МАМАЙ» (мобільна Аґенція Мистецьких АкціЙ).

«Сюди ми не вперше приїхали – вперше ми були на початку року з дитячими виставами. Цього разу ми приїхали з дорослими, а саме нашу версію «Гамлета» привезли у Сєверодонецьк, «Великий льох» за Тарасом Шевченком грали у Лисичанську і дві дитячі казки грали у Лисичанську і Рубіжному. «Увага… Уява... Казка!» - це за народними казками однією кримськотатарською і однією українською. Через дитячі казки ми показуємо, що можна знайти порозуміння між різними етносами, націями і релігіями» - повідомив актор та директор театру Кирило Булкін.

«Великий льох» хотілося показати тому що, це особлива вистава для нас, створена під час найгарячіших подій Майдану і яка пройшла через серце, через кров, через жили. Тим більше, йдеться про все, що з Україною відбувалося і відбувається зараз і в цих краях особливо важливо було її показати» - відзначив К. Булкін.

За словами Володимира Степановича Завальнюка, вистави завжди є пошуковими, метафоричними та знаковими. Навіть якщо діяти за всіма канонами і традиціями, завжди є місце для експерименту.

«В мене є глибинне переконання, що театр повинен перетворити, вербальне на існуюче, плаваюче, дихаюче, на те, що звучить» - зауважив метр.

Він сказав, що абсолютно щасливий від того, що усі його вистави сприймаються неоднозначно.

«Хтось каже, що «це просто жах, що це за ідіот, що він зробив», а інші кажуть «так, це театр, це класно і здорово!». Мене це страшенно тішить – значить воно живе» - розповів режисер.

Також Володимир Завальнюк назвав головний принцип театральної діяльності:

«Ти виходиш – чи це коридор, чи це торгівельний центр, чи це школа, чи це дитячий садок, чи це в Мюнхені якась точка, чи це театр у Цюріху – абсолютно неважливо. От ти зараз прийшов, згорів, потім приходиш і збирай себе потім назад. Ти маєш згоріти повністю. Тоді всі питання відпадають. Тільки повна чесність» - підкреслив митець.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#театр
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...