• Головна
  • На спортивных играх «Молодой тигр победила команда Лисичанска
14:44, 23 листопада 2015 р.

На спортивных играх «Молодой тигр победила команда Лисичанска

Финальные игры школы гун-фу прошли на базе двадцатой северодонецкой средней школы и закончились победой лисичанской команды, сообщает новости Северодонецка онлайн главный судья игр Андрей Сербин

Сімдесят два учасники з 8 сєвєродонецьких і однієї лисичанської команд змагалися у дев'яти розділах фізичної і функціональної підготовки. Кожен учасник, проходячи через дев'ять етапів ігор, заробляв свою особисту суму балів, а кожна команда – підсумкову суму восьми своїх учасників.

У номінації балансу рівноваги кращим став Данило Косман. У комплексних отжимах від підлоги з - В. Кондратюк. Без втрат 232 рази перекинув м'яч Михайло Красюк. Найкращий результат у підтягуванні на турніку - А. Чернов та В.Семиряжко – тридцать разів. У А. Чернова найкращі результати в вистрибуванii i– 110 разів, в отжимах на брусах – 70 разів, у сумі прокачування спини і преса на коні – 450 разів. Однаковий найкращий результат – утримання ноги на висоті свого зростання показали: М. Красюк, Т. Галюта, В. Стьопкін, М. Коротченко, В. Сириця, В. Пегушин, И. Науменко, М. Лихина, Д. Рузанова, Д. Косман та А. Чернов. П'ятдесят шість з сімдесяти двох фіналістів без зауважень пробігли трикілометровий крос.

 Абсолютними переможцями з максимальними сумами в особистому заліку стали: М.Красюк, В.Семиряжко і А.Чернов.

 У командному заліку перші три місця рейтингу зайняли такі команди Школи гун-фу «Дракон і Тигр»:

1. Група з Лисичанська, капітан О. Погребак.

2. Група  20/1 з Сєвєродонецька, капітан М.Красюк.

3. Група  20/2 з Сєвєродонецька, капітан В.Семиряжко.

Відповідно до правил спортивних ігор єдиноборств, господарями командних кубків стали спортсмени, що завоювали для команд-переможців найбільшу кількість балів. Кубок за перше місце було надано А. Чернову, друге - М. Красюку, третє – В.  Семиряжко.

Підготовка до зимового етапу Спортивних ігор єдиноборств «Молодий Тигр» починається з першого тижня грудня. Відбірковий та фінальний етапи змагань заплановані на лютий 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гун-фу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...