Бывшая Партия регионов набрала абсолютное большинство на выборах в Северодонецке и Луганской области

Оппозиционный блок получил на местных выборах 45,16 процента депутатских мест, партия «Наш край» - 14,25%. Обе эти партии в совокупности получили 59,41 процента депутатских мест. Поскольку они представляют собой в совокупности бывшую Партию регионов, можно утверждать,  что она одержала уверенную победу в области. Тогда как правящий в стране БПП имеет в области только 19,35 процента депутатских мандатов, сообщил руководитель областного комитета избирателей Алексей Светиков новость Северодонецка онлайн

В Луганській області відбулися вибори нового складу 11 районних рад та 3 міських рад (міст обласного значення), не відбулися вибори в Новоайдарський районний рада (повторні вибори призначено на 20 грудня), не проводилися вибори в Станично-Луганський та Попаснянський районні ради.

Всього в Луганській області в районні та міські ради (міст обласного значення) було обрано 372 депутати, з яких 45,16% представляють Опозиційний блок, 19,35% - Блок Петра Порошенка, 14,25% - «Наш край», 6,45% - «Батьківщина», 4,03% - Аграрна партія, 3,23% - Народна партія, 2,69% - Радикальна партія, 2,15% - «Самопоміч», 1,08% - «Сильна Україна», 0,81% - партія «Справедливість».

Тільки в 4-х радах у одній їх політичних сил є більшість (при тому в Лисичанську та Рубіжному – дві тритини від складу), в інших для прийняття якихось лобістських рішень потрібно створення коаліцій.

 І ще цікавий факт: практично у всіх новообраних радах цього рівня сума депутатських місць Опозиційного блоку і Нашого краю становить 65-69%.

В сумі за всі партії на цих виборах було подано 142906 голосів. Найбільша їх частина (44,16%) припала на Опозиційний блок, 17,01% проголосували за Блок Петра Порошенка "Солідарність", 12,99% - за партію «Наш край», 6,68% - за «Батьківщину», 3,56% - за Радикальну партію, 3,5% - за Аграрну партію, 3,3% - за «Самопоміч», 2,73% - за Народну партію, 2,00% - за партію «Укроп», 1,19% - за «Сильну Україну», 0,93% - за партію «Справедливість», 0,88% - партію ветеранів Афганістану, 0,52% - «Нова держава», 0,21% - за «Свободу» і за СДПУ(о), 0,11% - партію «Солідарність правих сил». Всього у виборах в Луганській області взяли участь 16 партій. З них 11 будуть представлені в тих чи інших радах.

 У всіх районних та міських (міст обласного значення) будуть депутати від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», при цьому у Сєвєродонецькому і Рубіжанському міськрадах і в Білокуракинському, Новопсковському та Сватівському районних радах ця партія посіла третє місце за кількістю обраних депутатів, а в Лисичанському міському і в Біловодському, Марківському, Старобільському, Троїцькому, Міловському та Троїцькому районних радах – друге. Загальна кількість депутатів, обраних від цієї політсили – 72 ( з 372 загальної кількості). Найбільша кількість (10 депутатів) обрано в Кремінську райраду, найменше (3 депутата) – в Рубіжанську міськраду.

 Опозиційний блок не брав участі у виборах в Троїцькому районі, на інших територіях ця партія буде мати найбільші партійні групи, за винятком Сватівської районної ради, в якій більшість будуть мати представники Аграрної партії (15 з 34 депутатів). В Троїцьку ж «реінкарнація» Партії регіонів відбулася у Народну партію, яка отримала тут 46,15% мандатів. Всього Опозиційний блок отримав на цих виборах 168 депутатських мандатів. Але тільки в 4-х радах депутати від цієї політичної сили будуть у більшості: у Рубіжному 25 місць з 34, в Лисичанську 24 з 36, в Біловодську і в Крейдяному по 14 з 26. Всього від Опозиційного блоку обрано 168 депутатів.

Партія «Наш край» не брала участь у виборах в Лисичанську (список не був зареєстрований через фатальну помилку при подачі документів) і не подолала 5% бар'єр на виборах у Рубіжанську міську раду, в інших радах цього рівня у них є депутати. Причому в Сєвєродонецьку, Білокуракине та Новопскові у них 2-я за чисельністю група депутатів, інших радах – третя (в Сватове та Марківці – четверта). Всього від «Нашого краю» обрано 53 депутати.

 У виборах в усі ради брали участь кандидати ВО «Батьківщина», однак у третини випадків вони не набрали прохідних 5%. Включаючи Лисичанська міська рада, Сватівський, Старобільський та Троїцький районні ради. Третя за чисельністю група цій партії буде в Марківському районному раді (4 з 26 депутатів), в інших радах (де вони пройшли 5% бар'єр) у низ 4-й рядок, в Білокуракине п'ята, в Сєверодонецьку – шоста. Всього в Луганській області було обрано 24 депутати зі списків ВО «Батьківщина».

Радикальна партія взяла участь у виборах депутатів до п'яти рад, і не подолала 5%-бар'єр лише на виборах Рубіжанської міської ради. У Сєвєродонецькому і Лисичанському міських, і в Старобільському і Білокуракинському районних радах у неї будуть по 2-3 депутата, загальна кількість їх – 10.

Кандидати від об'єднання «Самопоміч» брали участь у виборах у Сєверодонецький і Лисичанський міські ради та Старобільський районний рада, і у всіх випадках подолали 5% бар'єр. Всього депутатів від «Самопоміч» в радах Луганської області цього рівня 8.

У виборах трьох рад брали участі кандидати, висунуті партією «Сильна україна», але в Рубіжному вони не подолали 5%-бар'єр, у Троїцькому були обрані 3 депутати від цієї політичної сили, а в Білокуракине – 1.

Партія «Укроп» брала участь у виборах в ради 4 цього рівня, але в Сіверськодонецьку, Лисичанську та Рубіжному не подолала 5%-бар'єр, а в Старобільську були обрані 3 депутати від цієї партії.

 У двох виборах брала участь Народна партія: у Троїцькому вона була переможцем виборів (12 депутатів з 26), а в Лисичанську не пройшла 5% бар'єр.

Аграрна партія брала участь лише у виборах в Сватівський районний рада (і в Сватівський міський, але там вибори не відбулися), але успішно: з списку цієї партії обрано 15 депутатів при чисельному складі ради 34.

Відносно успішно брала участь у виборах в Рубіжанська міська рада партія «Справедливість», вона показала другий результат за поданими голосами. На жаль, це дозволило обрати тільки 3 депутатів зі списку цієї партії.

ВО «Свобода» на цей раз брала участь лише у виборах Білокуракинського районної ради, але не дотягла до 5% голосів. На виборах в Сєвєродонецька міська рада брали участь партії Ветеранів Афганістану, «Нова Держава», СДПУ(о) та «Солідарність правих сил», але до складу міськради їхні висуванці не потрапили.

 

выборы Оппозиционный блок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
44 просмотра в сентябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Промо
Подальший рух нашої держави вперед потребує достовірної, об'єктивної інформації про її минуле. Ми побачили, з якою метою десятиліттями велося пропагандистське спотворення, перекручування, маніпуляції і до яких страшних наслідків це привело: "промиті" мізки не сприймають пряму військову агресію як зло, комплекс меншовартості продукується в наступних поколіннях. Аби повною мірою зрозуміти, що переживають бранці Кремля, достатньо поговорити з тими, кому вже в...
Здоровье
По данным Министерства здравоохранения, по состоянию на 27 сентября в Украине 198 634 лабораторно подтвержденных случая COVID-19, из них 3959 летальных, 87882 пациента выздоровели. За сутки зафиксировано 3130 новых случаев. Всего проведено 2209975 тестирований методом ПЦР. За сутки выписаны 1009 пациентов. За сутки в Луганской области зафиксировано 36 новых случаев COVID-19, сообщают в пресс-центре Луганской областной государственной администрации.  Геогра...
Криминал
Лисичанская местная прокуратура доказала в суде вину местного жителя, который пытался незаконно лишить свободы малолетнего ребенка и совершил покушение на изнасилование. Об этом сообщили в Прокуратуре Луганщины. В ходе судебного разбирательства установлено, что в августе 2019 года 29-летний, ранее судимый мужчина, остановил 10-летнюю девочку, которая проживала этажом выше, и силой пытался затащить ее в свою квартиру. Девочка начала вырываться и громко зват...
Разное
Каждый год в Украине переводят стрелки часов на летнее и зимнее время. Этот год не будет исключением, поэтому в октябре мы по традиции перейдем на зимнее время. На зимнее время будем переходить в конце октября, согласно постановлению Кабинета Министров №509 "О порядке исчисления времени на территории Украины" от 13 мая 1996 года. В 2020 году перевод времени состоится в ночь с 24 на 25 октября. В 4:00 мы переведем стрелки часов на один час назад. Многие люд...
Разное
В городе Счастье продолжается строительство дополнительного пункта пропуска через линию разграничения. Решение о строительстве нового КПВВ было принято во время встречи Трехсторонней контактной группы 22 июля. Об этом сообщают в пресс-службе Операции объединенных сил. Строительство дополнительного пункта пропуска осуществляется в два этапа. Сначала обустраивается пешеходное сообщение, потом - автомобильное. К строительству КПВВ привлечен личный состав Воор...
Разное
25 сентября в здании Луганской областной государственной администрации состоялось торжественное мероприятие, посвященное празднованию 100-летнего юбилея Восточноукраинского национального университете имени Владимира Даля. История одного из старейших учебных заведений Донбасса началась в 1920 году. Весной того года был создан Луганский народный техникум, который позже был переименован в Луганский вечерний рабочий техникум имени Красина. Техникум стал первым...
Здоровье
За прошедшие сутки по Луганской области лабораторно подтверждены 53 новых случая COVID-19. Об этом сообщили в Луганском областном лабораторном центре МОЗ Украины. Кроме того, лабораторно подтверждено выздоровление 19 человек, 1 человек умер. Это 61-летний житель Меловского района. Причина смерти - пневмония, вызванная коронавирусом. Житель Троицкого района снят с эпидемиологического надзора, в связи с выездом за пределы контролируемой территории. Новые слу...
Здоровье
На очередном заседании Государственной комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций, которое состоялось 24 сентября, было принято решение о пересмотре уровней эпидемической опасности распространения COVID-19. Новое распределение на уровни начнет действовать с 00:00 часов 28 сентября. Согласно решению госкомиссии по ТЭБ и ЧС, Северодонецк все еще официально находится в "желтой" зоне карантина. Данные эпидемические уровн...
Власть
Аналитический портал "Слово и дело" проанализировал заработные платы глав облгосадминистраций Украины за август. В августе еще действовали карантинные ограничения зарплат чиновников – максимум 47 тыс. 230 грн. Большинство глав областных администраций такую сумму и заработали. Отметим, 28 августа Конституционный суд Украины эту норму отменил. Глава Луганщины Сергей Гайдай, согласно данным портала, получил немного меньше - 45 тыс. 745 грн.  Самая высокая за...