Городские службы ведут ремонт дорог

 Накануне зимних холодов городские службы интенсивно ведут ремонт дорожных покрытий улиц

 У поточному році проведена велика робота по нанесенню горизонтальної пішохідної розмітки з метою поліпшення організації дорожнього руху всіх його учасників. Ці роботи виконувалися, насамперед, у місцях масового пересування автотранспорту і пішоходів, біля учбових і спортивних закладів міста.

Виконано ремонт дорожнього покриття вулиці Промислової. Капітального ремонту підлягала територія біля заправної станції на повороті по ходу тролейбусного маршруту №6, велика ділянка перед СХМЗ і безпосередньо по проспекту Гвардійському – на перехресті біля заправки перед вулицею Богдана Ліщини. На деяких ділянках вулиці Промислової зроблений і ямковий ремонт.

Змінилася проїжджа частина вулиці Донецькій. На ділянці від ринку «Радість» до проспекту Гвардійського тут виконано поточний ремонт.

Виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття по шосе Будівельників в районі примикання до проспекту Космонавтів. Тут виконувалися як ямковий ремонт, так і суцільне асфальтування дорожнього полотна.

Відремонтовано тротуар по вулиці Автомобільної від вулиці Гагаріна до проспекту Гвардійського. Тут пішохідна доріжка давно перебувала в поганому стані. Під час ремонту підземного колектора інженерної мережі водогону, який знаходиться на глибині від 4 до 6 м, був виритий великий котлован. В процесі цих робіт стався зсув, і тротуар був пошкоджений додатково. Після установки нового колектора та оглядових колодязів зробили капітальний ремонт дорожнього покриття і ось тепер заново зробили тротуар по вулиці Автомобільної від будинку №1 до будинку №11.

Розпочато ремонт дороги по вулиці Енергетиків на ділянці від вулиці Донецькій (район Держподаткової інспекції р. в Сєвєродонецьку) до проспекту Радянського по непарній стороні. Дорожники вже виконали підготовчі роботи і частина ремонтних. При хороших погодних умовах ремонт комунальних доріг буде продовжений.

ремонт дорог
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
19 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии