• Главная
  • Награждены организаторы оздоровительной кампании
11:05, 6 ноября 2015 г.

Награждены организаторы оздоровительной кампании

Днями заступник міського голови Сергій Терешин та начальник відділу молоді та спорту Юрій Кузьменко за активну участь в організації та проведення літньої оздоровчої кампанії 2015 року нагородили грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради всіх, хто доклав зусиль до забезпечення хлопців цікавим і змістовним відпочинком, а також організаторів та учасників вторинної зайнятості молоді, повідомляє прес-служба міськради новини Сєвєродонецька онлайн

 Літо 2015 року ознаменувався сплеском інтересу організацій міста до питань оздоровлення та відпочинку дітей. Під час оздоровчої кампанії в Сєвєродонецьку працювали 18 пришкільних таборів відділу освіти, чотири табори відділу молоді та спорту на базі комплексних ДЮСШ та СДЮСТШ ВВС «Садко», чотири табори з денним перебуванням на базі клубів за місцем проживання СДЮК «Юність». Не варто забувати, що в цьому році для дітей, які перебувають у пришкільних таборах було організовано харчування за кошти міського бюджету.

За словами заступника міського голови Сергія Терешина, Координаційною радою з питань оздоровлення та відпочинку дітей навесні і на початку літа було підготовлено 5 проектів, реалізованих за кошти місцевого бюджету. По трьох з них – «Пошукова гра «З нас починається Україна», «Літня школа для обдарованих дітей», «Сєвєродонецький табір лідерів» – працювали відділ освіти і Сєвєродонецький методичний центр. Відділ молоді та спорту реалізував проект «Рекордний відпочинок» для юних спортсменів. «Райдуга дитинства» – таку назву носила програма літнього оздоровлення СДЮК «Юність», що включала в себе табори з денним перебуванням та майданчики відпочинку.

На реалізацію даних проектів і безкоштовне харчування дітей пільгових категорій з міського бюджету були виділені 296 тис. грн. Понад 2 млн. грн. було залучено до оздоровчої кампанії, включаючи кошти ПРАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот», ПРАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ», «Химтехнологии», Школи гун-фу «Дракон і Тигр», військово-патріотичного клубу «Каскад», батьків і благодійних організацій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#оздоровительная кампания
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...