• Главная
  • Відбулась зустріч колективу СДПІ з ОВП у м. Луганську МГУ ДФС з директором Інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка
12:05, 5 ноября 2015 г.

Відбулась зустріч колективу СДПІ з ОВП у м. Луганську МГУ ДФС з директором Інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка

На сьогоднішній день, незважаючи на складні соціально-економічні, психологічні умови та життєві обставини, працівники Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м.Луганську МГУ ДФС продовжують навчання та здобувають післядипломну освіту. Цього року 13 працівників СДПІ стали слухачами магістратури державної служби Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

31 жовтня 2015 року відбулась зустріч колективу СДПІ з директором Інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктором наук з державного управління, доцентом, Заслуженим працівником освіти України Заблоцьким Володимиром Валентиновичем.

Начальник СДПІ з ОВП у м. Луганську Андрій Петрович Мироненко зазначив, що сучасний світ, який динамічно розвивається, диктує всім потребу оптимізації та підвищення ефективності діяльності. Це особливо важливо для державної служби. Основним завданням зустрічі є у надзвичайно складних умовах сьогодення, засобами наукового пізнання удосконалювати, поглиблювати свої знання, обмінюватись досвідом з колегами та науковцями.

Заблоцький Володимир Валентинович прочитав для колективу СДПІ лекцію з державного управління. Ознайомив слухачів із особливостями законотворчого процесу в Україні, виборчого законодавства, акцентувавши увагу на особливостях проведення виборів.

Відбулася зацікавлена розмова слухачів і науковця про процеси і технології у державному управлінні, професійну діяльність державних службовців.

Наприкінці зустрічі Володимир Валентинович відповів на численні запитання слухачів. Також були обговорені шляхи та перспективи подальшої співпраці.

Відбулась зустріч колективу СДПІ з ОВП у м. Луганську МГУ ДФС з директором Інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання Луган..., фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#директор #Інститут #Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...