• Головна
  • Отборочные соревнования по гун-фу прошли в Северодонецке
13:26, 3 листопада 2015 р.

Отборочные соревнования по гун-фу прошли в Северодонецке

В пятницу в Лисичанске, а в выходные в нашем городе состоялись осенние отборочные соревнования учеников школы гун-фу, сообщает спортивные новости Северодонецка тренер клуба «Дракон и Тигр» Андрей Сербин

Їх учасниками стали близько 150 учнів Школи гун-фу «Дракон і Тигр» віку від п'яти до вісімнадцяти років.

Спортивні ігри єдиноборств не включають у себе ніяких поєдинків. Це дев'ять змагальних номінацій з комплексними вправами, выявляющими рівень універсальної фізичної і функціональної підготовки спортсменів різних видів бойових мистецтв.

Головне серед цілей і завдань ігор – це розвиток і зміцнення мотивації учнів бойових мистецтв до самостійної роботи над розвитком власних рухових якостей, а також підвищення рівня загальної та спеціальної фізичної і функціональної підготовки юних спортсменів.

Хоча спортивні ігри єдиноборств «Молодий Тигр» є складовою частиною навчально-тренувальної програми підготовки спортсменів Школи гун-фу «Дракон і Тигр», вони відкриті для участі в них учнів інших шкіл та клубів.

Кожен сезон зміст вправ у номінаціях змагань змінюється, удосконалюючись в об'єктивності оцінок підготовки учасників і ускладнюючись по мірі зростання їх рівня підготовки та майстерності.

Змагання проводяться по системі особистого і командного заліку. Всі спортсмени і всі команди беруть участь у спортивних іграх на рівних - без урахування видів та стилів єдиноборств, кваліфікацій, віку, ваги, зросту та підлоги.

За підсумками відбіркового етапу визначаються вісімки фіналістів від кожного колективу учасників. За підсумками фіналу переможці номінацій, абсолютні переможці ігор і команди-переможці, які набрали найбільшу кількість балів.

Формат таких змагань сходить до давніх традицій «шкільних заліків» Школи гун-фу «Дракон і Тигр». Раніше в Сєвєродонецьку подібні змагання проходили тільки в рамках змін літнього Табору бойових мистецтв «Тигреня» і тільки у 1991-1994 роки.

На цей навчальний рік заплановані три сезони «Молодого Тигра» – осінь, зима, весна. Фінал осіннього сезону Спортивних ігор єдиноборств «Молодий Тигр» відбудеться 22 листопада 2015 року.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гун фу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...