• Головна
  • Концерт Тины Кароль в Ледовом Дворце (Видео)
Звезды в Северодонецке
08:24, 28 жовтня 2015 р.

Концерт Тины Кароль в Ледовом Дворце (Видео)

Звезды в Северодонецке

Концерт состоялся 28 октября в 18.00.

Дівчина з Києва на ім'я Тетяна Ліберман стала відома у багатьох країнах світу, вибравши в якості творчого псевдоніма таке ім'я, як Тіна Кароль. Вона вирішила пов'язати свій життєвий шлях з музикою. Таке рішення здавалося її близьким дивним. Освіта Тіна отримувала в Київському державному музичному училищі ім. Р. М. Глієра. Але це було не єдине місце навчання співачки, вона також навчається в Національному авіаційному університеті.

Вже з часів шкільних років Тіна Кароль активно бере участь у різноманітних музичних конкурсах. Ці конкурси можна розділити на три групи, кожна з яких складається з тих, у яких вона займає першу, другу або третю премії. До першої групи (в якій майбутня співачка отримувала першу премію) можна віднести наступні конкурси: "Золоті трембіти", "Таланти твої, Україно", "Едельвейс", "Юні зірки Прикарпаття", "Шалом, Україно", а також «Перший всеукраїнський конкурс ізраїльської пісні". У другу групу (друга премія) увійшли такі конкурси, як: "Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу" і "Молода Галичина". І нарешті, третя група включає в себе такий конкурс як "Співаночка-джазочка". Її голос знаком тим, кому пощастило потрапити на гала-концерт під назвою «Слов'янський базар».

Найважливішим конкурсом для Тіни Кароль став все ж конкурс, який проходив у сонячному місті Юрмала. Участь у ньому для співачки було не тільки яскравим, але і значним її життя. Знаючи про те, який масштаб подібного конкурсу Кароль було складно відмовитися від того, щоб взяти участь у ньому. Її сміливість виправдалася тим, що вона посіла почесне друге місце, отримавши приз від Алли Пугачової. Чи варто говорити про те, що з цього моменту і почалася слава молодої співачки?

Незважаючи на перемогу в такому престижному конкурсі, як «Нова хвиля» Тіна Кароль не загубила голову від щастя. Навпаки ця подія стала для неї певним орієнтиром. Не варто думати, що перемога дісталася дівчині дуже легко. Насправді це далеко не так! Вже під час конкурсу виникли труднощі, пов'язані з тим, що той репертуар, який був підготовлений Тіною для участі, не відповідав подібного конкурсу. Це був не єдиний неприємний факт під час конкурсних випробувань. Чого тільки коштувало дівчині пережити той момент, коли прямо під час виконання пісні мікрофон несподівано відключився. Але Тіна не розгубилася і доспівала пісню до кінця. Це було фантастичне видовище – Тіна настільки була захоплена співом, що зуміла зробити так, щоб без мікрофона її голос був чутний в кінці залу. Участь у «Новій хвилі» дозволило Тіні Кароль придбати величезний досвід, який неможливо оцінити.

 Незважаючи на свою молодість, Тіна Кароль заслужила своє подання до великого звання "Заслужений артист України". Складно уявити, що для співачки не настільки важливі самі нагороди, скільки те, завдяки чому вона ці нагороди отримує – мова йде, звичайно ж, про її піснях. Як усяка людина, що любить свою професію вона віддає їй всю свою силу і енергію, натомість отримуючи справжнє задоволення.

Тіна Кароль-людина творча, тому у неї багато планів, пов'язаних з музикою, але зі своїми шанувальниками вона не поспішає ділитися ними. Одне ясно, що ці плани напевно дуже масштабні і, безумовно, є цікавими як для самої співачки, так і для її шанувальників.

В житті Тіни Кароль можна виділити найбільш значущі для її творчої кар'єри події, які принесли їй нагороди:

 1.1996 р. – участь у конкурсі «Співаночка-джазочка» (3 премія)

2.1997 р. – участь у конкурсах, які принесли Тіні першу премію («Золоті трембіти» та «Юні зірки Прикарпаття»)

3.1998 р. – участь у конкурсах, в яких також була отримана перша премія. До цих конкурсів відносяться «Таланти твої, Україно» і «Шалом, Україно»

4.1999 р. – участь у конкурсах, які принесли Тіні Кароль різні премії. В конкурсах «Під однією зіркою» і «Золотий тік» була завойована перша премія у конкурсі «Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу» - друга премія у конкурсі «Чорноморські ігри» - третя премія. Крім того в цьому році співачка брала участь у фестивалі під назвою «Ми діти твої, Україно».

5.2000 р. – участь у благодійному концерті, що пройшов по містах Америки.

6.2001 р. – участь у конкурсі «Едельвейс» дозволило Тіні отримати першу премію, а в конкурсі «Молода Галичина» другу премію. На фестивалі під назвою «Сім культур» Кароль отримала честь представити Ізраїль.

7.2002 р. – перша премія була завойована у Першому всеукраїнському конкурсі ізраїльської пісні», друга премія була отримана за участь у Першому всеукраїнському конкурсі артистів естради». Також Тіні Кароль пощастило представити свою країну на гала-концерті «Слов'янський базар».

8.2003 р. – в якості солістки входить до складу ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, отримує стипендію, призначену для нагородження Державною Радою України, а також подяку від київського мера. У цьому ж році грала в мюзиклі під назвою «Екватор».

9.2004 р. – грала на сцені театру в спектаклях під назвою «Духів день», «Яйце коня», а також в мюзиклі «Ассоль». Приймає участь у конкурсі «Нью-Йорк – Київ – Тель-Авів», стає переможницею у конкурсі «Міс Галичина». Вийшла в півфінал міжнародного конкурсу «Євробачення».

10.2005 р. – бере участь у Російському благодійному балі, який проходить в Лондоні у будівлі королівської Резиденції. Займає друге місце на конкурсі, який щорічно проходить в Юрмалі і називається «Нова хвиля».

11.2006 р. – займає сьоме місце на «Євробаченні».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тина кароль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...