Легалізація заробітної плати

СДПІ з обслуговування великих платників у м. Луганську МГУ ДФС нагадує, що легалізація заробітної плати - це одне з першочергових завдань, яке стоїть перед державою в роботі по боротьбі з тіньовою економікою.

На сьогоднішній день актуальною темою є боротьба з виплатою заробітної плати в «конвертах». Гарантований рівень мінімальної заробітної плати чимало роботодавців просто ігнорують. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

Не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків і зборів є грубим порушенням законів України, підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальності.

Працівники СДПІ продовжують роботу у напрямку легалізації заробітної плати. Постійно звертається увага керівників підприємств, установ, організацій на обов'язкове оформлення трудових відносин з найманими працівниками, на недопущення виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня.

Тому звертаємося до керівників підприємств: легалізація заробітної плати - це надійний засіб залучення висококваліфікованих, порядних, небайдужих до майбутнього країни людей і ефективний спосіб боротьби з конкуренцією на ринку праці.

СДПІ у м Луганську закликає громадян і роботодавців не порушувати законодавство і відмовитися від зарплат в «конвертах».

Відділ комунікацій

СДПІ з обслуговування великих латників у м. Луганську МГУ ГФС

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
41 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии