Гроші важливіше війни

Відновлені дві лінії електропередачі 220 кВ «Луганська ТЕС-Комунарська» №1 і «Луганська ТЕС-Комунарська» №2. Вони вже під напругою, повідомляє прес-служба ЛОВГА

Нагадаем, що ці ЛЕП:
- розташовані на території, контрольованої «ЛНР»;
- використовуються для електропостачання т. н. «Алчевського промвузла», що знаходиться на території, контрольованої «ЛНР».
У січні цього року Алчевськ був приєднаний до єдиної енергосистеми Росії – по ЛЕП 500 кВ «Шахти-Перемога».
Ніякого відношення до електропостачання контрольованої урядом України частини Луганської області ЛЕП «Луганська ТЕС-Комунарська» не мають, вони побудовані для забезпечення електроенергією Алчевська. Тобто, території, контрольованої «ЛНР». Причому тієї частини, яка раніше забезпечувалась електроенергією з Росії.
Треба розуміти, що зараз електроенергія в Алчевськ буде подаватися не з Росії, а з української Луганської ТЕС. Враховуючи, що за електроенергію «ЛНР» не платять. Україна таким чином бере на свій бюджет фінансування електропостачання «ЛНР».
З чого б така щедрість? Справа в тому, що Алчевський меткомбінат в ході війни став на облік у Сєверодонецьку податкову інспекцію. При непрацюючому «Азоті» це головний платник податків міста та області. Всі інші міркування – порожня балаканина.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
7 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии