Шедеври світової класики

10 грудня Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії підготував для улюбленого слухача цікаву програму за участю запрошених гостей - диригента та соліста.

Увертюри з оперет, сюїти з балетів, концерти для флейти з музичної колекції відомих композиторів прозвучать у виконанні Академічного симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, засновника і диригента камерного оркестру м. Черкаси - Олександра Дяченко.

 Також в програмі візьме участь соліст Станіслав Зубицький - лауреат перших премій багатьох музичних конкурсів Італії, один з небагатьох флейтистів віртуозів, майстерні виступи якого можна почути в концертних залах та на фестивалях Італії, України, Польщі, Германії, Португалії тощо.

За участі музиканта-флейтиста з українським корінням прозвучать відомі твори: легкий та натхненний твір французького композитора С. Шамінад «Концертіно для флейт з оркестром», Ф. Розі «І птах перелетів гору», мелодія французького композитора А. Гретрі «Концерт для флейти з оркестром», і, звичайно ж, знаменита блискуча фантазія французького флейтиста-віртуоза, музичного педагога та композитора Ф. Борна - «Кармен».

У програмі вечора також можна буде почути увертюру до опери «Легка кавалерія» Ф. Зуппе, К. Сен-Санс «Вакханалія», сатиричну сюїту з балету «Болт» Д. Шостаковича та сюїти з балетів А. Хачатуряна.

Запрошуємо всіх бажаючих зануритися в чарівний світ класичної музики. Чекаємо на вас 10 грудня у Концертному залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва, о 17.00
Диригент – Олександр Дяченко /м. Черкаси/
Соліст – Станіслав Зубицький, флейта /Україна-Італія/
Лектор-музикознавець - Тетяна Пліс
Квитки можна придбати:
з 05.12.2016 по 09.12.2016 час - з 12.00 до 17.00
10.12.2016 час - з 15.00 до 17.00
Ціна квитків – 40, 50 грн.
Довідки та замовлення квитків
за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать