Академічний симфонічний оркестр

Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участю запрошених солістів, який відбудеться 29 жовтня в стінах Сєвєродонецького обласного музичного училища.
Більше двох століть відділяють нас від часу, коли жили і творили геніальні композитори, які залишили у своєму доробку великі шедеври світової класики. Саме такі величні твори будуть представлені в новій програмі концерту Академічного симфонічного концерту під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича.
В першому відділенні прозвучить віртуозний та глибокий твір - дуже популярна та відома Концертна симфонія для скрипки і альта з оркестром, де соло виконають запрошені солісти: Сергій Старжинський, скрипка /Нідерланди/ та Роман Борковський, альт /Бельгія/.
Ще один твір, що буде звучати у виконанні оркестру - Симфонія № 2, ре мажор Йоганнеса Брамса. Ця Симфонія втілює типові риси стилю композитора, має сонячний колорит, епічний розмах та, що найголовніше, саме вона принесла Брамсу славу першого симфоніста Німеччини.
Тож запрошуємо вас відпочити та поринути в чарівну атмосферу величі найвизначніших шедеврів світової класики.
Чекаємо на вас 29 жовтня в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С.С. Прокоф’єва, о 18.00, щоб поєднати минуле та сучасне найяскравіщими відчуттями та незрівнянними емоціями.

Диригент – Євген Тутевич
Солісти: Сергій Старжинський, скрипка /Нідерланди/, Роман Борковський, альт /Бельгія/
Лектор-музикознавець - Тетяна Пліс

Квитки можна придбати:
з 24.10.2016 по 28.10.2016 час - з 12.00 до 17.00
з 29.10.2016 час - з 16.00 до 18.00
Ціна квитків - 40,50 грн.

Довідки та замовлення квитків
за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать