Академічний симфонічний оркестр

Луганська обласна філармонія запрошує всіх бажаючих на великий концерт Академічного симфонічного оркестру, який відкриє творчий сезон яскравою програмою та несподіваними сюрпризами.
Програма концерту обіцяє вразити найприскіпливішого глядача, бо в цей вечір у місті Сєвєродонецьк знову лунатиме чарівна українська музика, що чарує глибиною своєї душі. Але це не останній сюрприз на сьогодні. До нас завітають талановиті гості з України та Німеччини. Вперше у місті Сєвєродонецьк за диригентським пультом ви побачите Назара Яцків /Німеччина/, під чуйним керівництвом якого оркестр виконає декілька найвизначніших шедеврів української класики - Симфонію № 2 оп. 26 Б. Н. Лятошинського, Пісню Гурмана з опери Юлія Мейтуса «Украдене щастя», арію Гната з опери «Назар Стодоля» К. Ф. Данькевича, арію Остапа з опери М. Лисенка «Тарас Бульба» та багато інших творів видатних українських композиторів.
У концертній програмі оркестру також візьмуть участь відомий соліст Микола Губчук /баритон/, який виступає на оперних сценах і в концертних залах України, Німеччини, Нідерландів, Бельгії і Польщі, а також солістка Харківського Національного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенка Ксенія Бахрітдінова /сопрано/.
То ж ми чекаємо на справжніх шанувальників української музики 14 вересня о 18:00. Відкриємо творчий сезон разом!
Диригент – Назар Яцків /Німеччина/
Солісти - Микола Губчук /Німеччина/, Ксенія Бахрітдінова /Україна/
Лектор-музикознавець - Тетяна Пліс

Ціна квитків - 50 грн.

Довідки та замовлення квитків
за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать