«Гамлет»

Шекспір, якого ми ще не бачили...
 
«Гамлет» у постановці театру-студії Володимира Завальнюка – це не просто ще один «Гамлет». Цього «Гамлета» не переплутаєш ні з яким іншим. 
 
Переклад всесвітньо відомої п'єси зробив Ю. Андрухович. Назвати цей переклад вдалим – нічого не сказати. Кожне слово бринить, наче музика, переливається різними відтінками значень – здається, якби Шекспір писав українською, то «Гамлет» і виглядав би саме так! Мабуть, якби на цю виставу прийшов Шекспір, він би схвалив побачене. Якби ж нарешті потрапив Андрухович – що більш імовірно, але поки що з технічних причин не відбудеться – він би теж залишився задоволеним з того, наскільки щиро актори проживають його з Шекспіром текст. Таке рідкісне поєднання високої акторської майстерності, продуманості режисури та прекрасного літературного матеріалу цілком заслуговує на увагу глядача! 
 
Побачити на власні очі іншого «Гамлета» можна буде 18 листопада на малій сцені міського палацу культури м.Сєвєродонецька.
Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать