«Пам'ять, закарбована в слові. Літературні діалоги»

Гостем біографічного кафе буде поетеса Олена Задорожна. Вона поділиться з відвідувачами біографічного кафе історією створення книги «Той, що зумів воскреснути».

Також відбудеться перегляд та обговорення документальної стрічки «Возз'єднання: 10 років після війни». Як помиритися без спільного розуміння минулого? У 1999 році сербська армія та албанські повстанці воювали в Косово. Серби та албанці жили відокремлено один від одного. Поки їхня країна була на межі війни, група сміливих студентів вирішила вперше познайомитися та поспілкуватися зі своїми опонентами. Ця зустріч стала основою документального фільму «Перед бомбами» (1999). Через два тижні після зустрічі почалися бомбардування НАТО, і студенти втратили зв'язок один з одним - аж поки через десять років не зустрілися знову.

Цей фільм піднімає багато запитань, які сьогодні задає собі практично кожен українець. Ми щиро запрошуємо всіх прийти і подивитися його. Це може стати першим кроком на шляху до зцілення.

Захід відбувається в рамках Проекту «Культурний простір — місце для діалогу та взаєморозуміння», який реалізовує Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України.

Вхід вільний.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать