З Італії - з любов’ю! Концерт Академічного симфонічного оркестру 

12 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участі запрошеного диригента Джузеппе Монтесано /Італія-Австрія/.

Джузеппе Монтесано– відомий диригент міжнародного рівня, професійний музикант, з літа 2018 року є викладачем відділу опери та диригування Віденського літнього музичного фестивалю. Активний наставник молодих диригентів і співаків. Джузеппе Монтесано отримав кілька призів на національних та міжнародних фестивалях та конкурсах як у хоровому, так і в оркестровому диригуванні (серед них: 1-й приз на Міжнародному конкурсі оркестрових диригентів в Граці 2011 року, 1-й приз Міжнародного конкурсу оперних диригентів у Костанті 2016, «Premiodell´istituzioneconcertisticaMagnaGrecia» 2017). На даний час Джузеппе Монтесано – головний диригент Віденського Хофбург оркестру.

Під керівництвом запрошеного диригента артисти Академічного симфонічного оркестру даруватимуть слухачам твори найвідоміших композиторів світу: Л. Бетховена, Ф. Шуберта та А. Дворжака. У першому відділенні концерту ви почуєте твір Л. Бетховена – Увертюра «Коріолан» була написана у 1807 році для постановки трагедії «Коріолан» австрійського драматурга Генріха Колліна, з яким композитор перебував у дружніх стосунках.

Також в цей вечір оркестр порадує слухачів виконанням неперевершеної Симфонії № 8 Франца Шуберта, сі мінор, яка була написана композитором в 1822 році й містить дві завершені частини, замість традиційних для класичного циклу 4-х, через що й отримала назву «Незакінчена».

У цей музичний вечір ви матимете змогу почути ще один яскравий твір –Симфонію № 9 «З Нового світу», мі мінор А. Дворжака, яка була написана в 1893 році під час перебування композитора в США і грунтується на національній музиці цієї країни. Вона є найвідомішою симфонією композитора і належить до найбільш часто виконуваних творів світового репертуару.

Отже, не пропустіть можливість насолодитися яскравим виконанням композицій артистами Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом запрошеного диригента Джузеппе Монтесано! Чекаємо на вас 12 жовтня 2019 року о 18:00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва!

У програмі:

Л. Бетховен - Увертюра «Коріолан»Ф. Шуберт - Симфонія № 8 «Незакінчена», сі мінорА. Дворжак - Симфонія № 9 «З Нового світу»,мі мінор Лектор-музикознавець: ТетянаПлісДиригент - Джузеппе Монтесано /Італія- Австрія/

Квитки можна придбати:- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:08.10.2019 по 12.10.2019 з 12.00 до 17.00- На сайті «KARABAS.COM» on-lineЦіна квитків – 50, 70, 80, 90 грн.

Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55