До Дня святого Валентина
Концерт «Музика кіно» у виконанні Академічного симфонічного оркестру!
17 лютого 2019 року до Дня закоханих у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який подарує глядачам особливу програму. Саме в цей день артисти представлять музику кращого світового кіно під керівництвом диригента Назара Яцківа.

У цей романтичний вечір Академічний симфонічний оркестр виконає улюблену програму з найпопулярнішої серії «Музика кіно». Не секрет, що програма, яка складається з саундтреків з відомих та улюблених кінофільмів, вже кілька років поспіль є найпопулярнішою не тільки серед сєвєродонецьких слухачів, а й для публіки усього світу.

На всіх любителів кіно-музики чекає багато сюрпризів! Музиканти даруватимуть слухачу мелодії з найвідоміших фільмів світу. Дивовижна кіно-програма концерту передбачає виконання саундтреків до фільмів, які всі так люблять та хочуть знову згадати. Артисти оркестру поділяться своїми щирими почуттями за допомогою романтичної музики з кінострічок: «Титанік», «Пірати Карибського моря», «Гладіатор», «Амелі», «Гаррі Потер», «Красуня і чудовисько», «Хрещений батько», «Привид опери» та багатьох мюзиклів. За традицією, кожна композиція буде супроводжуватися яскравими світловими ефектами та відео проекціями на екран.

Композиції про почуття, пристрасть та любов для всіх закоханих звучатимуть у великій концертній програмі Академічного симфонічного оркестру у цей чарівний вечір. Щоб не пропустити унікальну музичну подію, необхідно завчасно придбати квитки на концерт, який відбудеться 17 лютого 2019 року о 18.00 у Концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва»! Подаруйте романтичний вечір вашій коханій або коханому і разом відвідайте концерт симфонічного оркестру. Така особлива Валентинка буде незабутньою.

Диригент – Назар Яцків

Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
12.02.2019 по 17.02.2019 - з 12.00 до 17.00
- На сайті «KARABAS.COM» on-line
Ціна квитків – 100, 120, 150 грн.
Довідки за телефонами: 095-538-49-26 063-326-62-55