Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляє нову виставу , за п`єсою О.Вратарьова «Ассоль»

П’єса та вірші Олександра Вратарьова

Музика Вікторії Васалатій та Юрія Кондратюка

Постановка, сценографія - Вероніка Золотоверха

Костюми - Олена Рижичева

Хореографія - Наталія Рижкова

Вокал - Тетяна Тимко, Дар`я Штомпель

Повість-феєрія Олександра Гріна «Пурпурові вітрила» стала символом втілення мрій для багатьох поколінь. За її мотивами сучасні автори створили п’єсу-мюзикл, стверджуючи, що змінити своє життя і зробити те, чого хочеться насправді - може кожен.
Ассоль з народження залишилась без матері, виховував її батько, моряк Лонгрен. Горе зробило його відлюдькуватим, а після того, як він не захотів врятувати трактирника Меннерса, винного у загибелі матері Ассоль, у селищі він став чужаком. Донька теж почувала себе вигнанницею за те, що вони з батьком ведуть незрозуміле для інших життя.
Але те, чого не бачили в дівчинці мешканці Каперни, побачив казкар Егль, який зрозумів, що мрія допоможе Ассоль вижити у ворожому оточенні. І, коли на горизонті з’явився корабель Грея під вітрилами кольору ранкової зорі, Ассоль чекала цього всім серцем.

Квитки на виставу можно купити в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53