Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на виставу "Мірандоліна"К. Гольдоні

Комедія

Інсценізація,постановка та музичне оформлення -заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко

Сценографія та костюми - Ірина Лубська

Пластика - А.Костникова,Н.Рижкова

Хормейстер - Т.Тимко

Чи завжди той, хто виграв, стає від цього щасливішим, а хто програв, отримавши певний урок, – так і не навчився? Особливо тоді, коли на двобій з чоловіком, який вважає себе володарем ситуації, виходить жінка, озброєна красою та інтелектом – результат непередбачуваний.

         Молода господиня заїзду Мірандоліна вродлива, розумна, заповзятлива і надзвичайно чарівна. У неї є залицяльники, які по-різному упадають за красунею-трактирницею. Хвалькуватий і самовпевнений маркіз Форліпополі галантно добивається прихильності дівчини. Граф Альбафйоріта, який вірить у всемогутність грошей, засипає Міральдіну подарунками, сподіваючись купити її кохання. В готелі з’являється Кавалер ді Ріппафратта — грубий і забіякуватий жінконенависник. З останнім Мірандоліна вступає в «поєдинок». До того ж, вона завжди тримає в колі своєї уваги надійного друга, гордого і ревнивого слугу Фабриціо…

         Притаманний усім комедіям Гольдоні гротеск і карнавальна стихія, знайшли відображення і у формі вистави – театр шукає різноманітні засоби спілкування з глядачем, застосовуючи прийоми комедії дель-арте, охоплюючи простір за межами сценічного майданчика, запрошуючи глядачів бути співучасниками дійства.

Квитки на виставу продаються:

в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53