Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує дітей разом із батьками в компанії казкових персонажів зустріти новорічні свята!

Режисер-постановник - Вероніка Золотоверха

Багато малюків чули про численні пригоди Котигорошка, та не всі знають, що напередодні Нового року, коли Святий Миколай попросив Котигорошка принести з казкового лісу чарівну ялинку, той мусив знову виявити свою спритність і хоробрість, аби ніщо не завадило дітям зустріти Новий рік під сяючою новорічною красунею.
… Бо в Чорній печері, де немає ані сонця, ані місяця – суцільний морок – оселилися хвороби та негоди. Там головує пані

Кучугура, ховаючись від Нового Року, від чудес, і, звичайно ж, від майбутньої Весни. Бо, якщо настане Новий Рік – то потім прийде Весна! І тоді – все! Всі мешканці Чорної печери зникнуть! От і вирішили Нежить з Ожеледдю вкрасти найчарівніше у казковому лісі новорічне дерево…

Але друзі Котигорошка сподіваються на допомогу і підтримку малюків, що разом із батьками прийдуть в гості до казкового лісу по веселі пригоди, ігри і пісні. І нехай найбільшою карою для всіх хвороб і для всіх негараздів будуть дитячий сміх, щасливі обличчя і наше Свято! З Новим Роком!!!

Квитки на виставу продаються:
в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.


Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53